Logo střediska

Činnost střediska podporují

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Logo MŠMT

Královéhradecký kraj

Logo KHK

Město Nové Město nad Metují

Logo NMnM

Obec Provodov - Šonov

Logo Provodov-Šonov

SPOJOVACÍ A UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o.

Firma působí jako dodavatel spojovacího materiálu, kotevní techniky, brusiva, vrtáků a montážní chemie v České republice od r. 1997. V současné době má skladem cca 12.000 položek, dále zajišťuje dalších cca 35.000 položek dle cenové náročnosti od 48 hodin až do 10 dnů. Více viz na adrese www.sroubynovotny.cz, mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na telefonu 491 472 943 nebo v areálu Řemeslnického centra Na Hamrech 874, Náchod.

SERVISBAL OBALY

Logo SERVISBALSpolečnost SERVISBAL OBALY navrhuje a poskytuje obalová řešení na zakázku a dále se zabývá velkoobchodem s obaly. Na internetovém obchodě eOBALY.cz nabízíme široký sortiment obalů a obalových potřeb s dodáním do 24 hodin.
Vyrábíme převážně z vlnité lepenky, která se dá výborně recyklovat, takže naše obaly nezatěžují životní prostředí.

eOBALY

Logo eObalyNavrhujeme komplexní řešení vhodná na míru vašich produktů. Pomáháme snižovat celkové náklady díky obalům, které nejen dokonale chrání vaše zboží, ale zároveň umožňují úsporné skladování, logistiku a co možná nejjednodušší manipulaci s produkty.


Tiskárna V&H Print Josef Hlávko

Logo V&H Print Josef HlávkoDisponuje celou paletou technologií, zejména pak nejmodernější technologií ofsetového tisku ve formátu B2 a B3, knihtiskem, digitálním tiskem do formátu A4. Grafický návrh a předtiskovou přípravu tiskovin realizuje ve vlastním moderním pre-press studiu postaveném na platformě Apple, které je vybaveno mimo jiné systémem CTP pro přímou expozici tiskových desek.

Více viz na adrese www.vhprint.cz, mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 608 246 889.

Náchodská 215, Nové Město nad Metují